Kalender

De kalender bevat naast de nationale feestdagen, schoolvakanties en weeknummers de agenda’s van Luchtspin, Partyflock (Groningen) en Noorderlicht.

aug
26
za
After Noorderzon
aug 26 @ 00:00 – aug 26 @ 05:00

partyflock.nl

Area 1
Olaf Boswijk

aug
27
zo
After Noorderzon
aug 27 @ 00:00 – aug 27 @ 05:00

partyflock.nl

Area 1
Mehmet Aslan

sep
1
vr
The Urban Outdoor Festival
sep 1 @ 14:00 – 23:55

partyflock.nl

georganiseerd door: VG Events, Exclusive Vibez

Area 1
Bizz
Dave Roelvink
Don Vie
Impulz
Jack & Lewis
Johnny 500
Nafthaly Ramona
NRG
Triplets
Two Crooks
Valazto
Wicked Ways
Cazz Major
HWM
Kevcody
Lil Kleine
Mula B
Zefanio

sep
2
za
Ongehoord
sep 2 @ 00:00 – sep 2 @ 04:00
Dance & Hardstyle in the Park
sep 2 @ 15:00 – 00:00

partyflock.nl

georganiseerd door: Groove Collective, VG Events, Dance & Hardstyle in the Park

Hardstyle
Adaro
Brennan Heart
Code Black
Psyko Punkz
Ran-D
Xerenetox
Renegade

Dance
Asino
Beatz Freq
Bingo Players
Freestyle Maniacs
Jay Hardway
Sidney Samson
Mitch Crown

Hardcore
Black Flowers
Catscan
Damage Control Dj Team
G-Town Madness
J-Lines
Nosferatu
Re-Style
Thorax
Wolf
Mozhard

Let There Be House
Asino
Chris Scott
Danny da Costa
Essentials
Jay Double-U
Jean
Steff da Campo
Sherlock

Soul City Groningen
sep 2 @ 21:00 – sep 3 @ 03:00

partyflock.nl

georganiseerd door: IF Events & Entertainment, Soul City

Hiphop Hooray
BARA
DNS
Isaac Blaze
Thiago Mereilles

Soul City Live
Ray
Ron Funkytown

Basscode
sep 2 @ 23:30 – sep 3 @ 06:00

partyflock.nl

georganiseerd door: Tryfecta Events, Basscode

Area 1
Aggressive
AniMe
Cryogenic
Deviate
J-Lines
Para Italia
Winnaar DJ contest
Hyper
M-Core

Hard Paradise · RAW
sep 2 @ 23:50 – sep 3 @ 06:00

partyflock.nl

georganiseerd door: Hard Paradise

Area 1
Art Frequency
In Between
Reckless
The Mediq
Big M

sep
9
za
Oost · Season Opening
sep 9 @ 00:00 – 00:00

partyflock.nl

Eclectic Theory
Max Israel
Ravechild
Steffen Bennemann
Perm

Fritti
Credit 00
Philipp Matalla

Nazomeren Festival
sep 9 @ 12:00 – 00:00

partyflock.nl

georganiseerd door: Vunzige Deuntjes, Nazomeren Festival, Happy Feelings, Moove

Open air
Adriatique
ANOTR
Benny Rodrigues
De Sluwe Vos
Route 94
Supermarché
Tapesh

Techno
Cari Lekebusch
Cassio
Dave Clarke
Juan Sanchez
Mirella Kroes
The Advent
Egbert
Industrialyzer

Area 3
Abstract
BIGGI
Fano
Jack Jameson
Lee Millah
Praia del Sol
Slick
WaxFiend

Area 4
Alamaison
House of Sun
Lo Andela & Tom Caron
Mikey Biemans
Milan Unger
Sunny
The Happy Feelings
Vriendje van Ferry
Pablo Discobar

sep
10
zo
Oost · Season Opening
sep 10 @ 00:00 – 00:00

partyflock.nl

Kiosk
Christian Thomas
Johanna Knutsson
Kabor

Early Rhythms
Jones
Miss Jay

sep
15
vr
Hard Forces
sep 15 @ 22:00 – sep 16 @ 05:30

partyflock.nl

Tempo Forces
Basscontroller
BlueKore
Crystalize
Deadly Assault
Deliria
G.M.F.
Jonko
Omistettu
Phonzo
The Mediq
Komplex
M-Core

Vinyl Forces
Crackle-D
Hardnoiser
Meduza
Mindsick
Putty
Skitzofreak
Steef O